27 Ağustos 2018 Pazartesi

Rüya Çift-Rüya Aile: Gaines Family

Ben aslında Fixer Upper hakkında yazacaktım ama bana o programı asıl izleten dekorasyon aşkım, tadilat zevkim değil ki. Bildiğin bu güzel çifti görmek için izliyorum ben o programı. İzlerken hem eğleniyor hem öğreniyorum. Zevkimi de geliştiriyorum belki.
Joanna'ya hayran kalıyorum çoğunlukla.

İlk izlediğimde, programı beraber sunuyorlar sandım. Aralarında ilişkinin bu olduğunu düşündüm sadece, evli oldukları aklıma bile gelmedi.
Ama çok eğlencelilerdi. Sonra evli ve çocuklu, yani dört çocuklu olduklarını öğrendim. Onda da ilk herhalde ikinci evlilikleri, iki çocuk birinin iki çocuk diğerinin diye düşündüğümü hatırlıyorum 🙈
Çünkü Amerikalı bir kadının dört çocuk doğuracağını hiç düşünemiyordum.
Ki geçtiğimiz aylarda Joanna beşinci çocuğunu dünyaya getirdi.
Çok çocuklu ailelerin bir karizması var kesinlikle. Tabii ki doğurdum saldım çayıra aileleri kast etmediğim aşikar.
Neyse beşinci çocuğa gelmeden çiften bahsedeyim biraz. 


Joanna 1978 nisan doğumluyken, Chip 1974 kasım doğumlu. Bir akrep! Chip adamım star ışığından belli akrep olduğun, hayranım ♥

İkisi de aynı okula gitmiş fakat okulda tanışmamışlar. (Bu bilgi bana şu an evli ve iki çocuk sahibi başka bir aileyi hatırlattı 😉 Burayı okumaları olası, ama kendilerinden bahsettiğimden anlarlar mı?)

Chip, Jaonna ile tanışmadan evvel fotoğrafını görmüş, o zaman aradığı kadının Joanna olduğunu anlamış. ♥♥♥ 
Bu öyle, "bak sana birini buldum; fotoğrafı bu", gibi fotoğraf görme değil.
Chip, Joanna'nın babasının dükkanında aile fotoğrafında görüyor Joanna'yı ve tanışana kadar da peşini bırakmıyor. Esprili ve sevimli adam Joanna'yı tabii etkiliyor.

2003 yılında Waco'da evleniyorlar. Bir ömür boyu sürsün isterim ♥


Magnolia  aslında ilk başta Joanna'nın kurduğu bir şirket ama Chip'in katılması da uzun sürmüyor.

Chip ilk evini üniversitede okurken.. ne derler.. dönüştürmüş :) Bu arada Joanne Chip'le tanışana kadar bu dönüştürme işine girmemiş.

Adeta birbirlerini tamamlamışlar. Okudukça bana hak vereceksiniz.


15 yıllık evli çiftin 12 yaşında Drake, 9 yaşında Ella, 8 yaşında Duke, 7 yaşında Emmie ve henüz birkaç aylık Crew adlı 5 çocukları var ♥ Bu yukarıda paylaştığım fotoğrafta ise beş numara ile tanışmayı böyle bekleyen 4 kardeşi görüyorsunuz. Daha şeker bir görüntü olabilir mi?

60 hayvanlı bir çiftlik evinde yaşadıklarını söylemeden olmaz ki programda arada sırada çiftliklerini, seralarında geçirdikleri zamanı gösteriyorlar ya işte o kısma bayılıyorum. Bayılıyorum.. ki ben hayvanlardan korkarım 😁

Bence haklarındaki en ilginç şey.. hazır mısınız? Belki de hayranlığımı en iyi bunu duyunca anlayacaksınız: Kendileri bir tv starı olabilir ama evlerinde televizyon yok!
Bence bu çocukların harikalığının nedenini açıklıyor..


Chip'in hiçbir zaman Tv programı yapmak gibi bir hayali olmamış bu Joanna'nın hayaliymiş ama Chip de iyi ki işin içinde değil mi?
Onun hayali mi? Bir beyzbol oyuncusu olmakmış, ya da politikacı.

Bu bilgiyle bitirelim yazıyı.
Çok keyifle yazdım. Umarım Siz de keyifle okursunuz.

Görseller Joanna Gaines ig sayfasından alınmıştır.

5 yorum :

 1. Sanırım görümcem de izlerken gördüğüm program bu.
  Çok izleyemedim çocuktan dolayı.
  Eski evleri yeniliyorlar değil mi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet ama çok becerikli çok bilgili ve çok keyifliler

   Sil
 2. Ilk fırsatta izleyeceğim Seyhan çok merak ettim . Hele 5 çocuk inanılmaz

  YanıtlaSil
 3. Bu çifte bayılıp stalklayan tek kişi ben olamam diyordum ki yazın geldi. Birbirini bu kadar tamamlayan başka bir çift görmedim. Joanna'nın ağır başlılıgı Chip'in eğlenceli yanı çok güzel.

  YanıtlaSil

söz sizin...