20 Mayıs 2015 Çarşamba

Uzun Metraj Hayaller

Hemen geçtiğimiz günlerde bir hayalimden bahsetmiştim.
Bu o hayalimin devamı.
Çok görmezsiniz umarım.

Genelde insanlara istediğim şeylerden bahsedince; abarttın, sen de çok oluyorsun, mukabilinde cevaplarla karşılaşıyorum.
Size ne?! diyorum. Sizden mi istiyorum? Ben Allah'tan istiyorum, şüphesiz onun hazinesinin yanında benim istediklerim ne ki?!
Siz de tavsiyem bu yönde.

Kütüphane hayalimi biliyorsunuz. Bu o hayalin ikinci ve final bölümü..

İşte o kütüphanede zevkle ders çalışıp kitap okuyacak, 'anne neden mevsimler değişiyor?' diye soracak, benim kem küm edip aptalca verdiğim cevaplarım kesmeyince kendileri araştırmaya koyulacak, 'o kitabı önce ben okuyacağım, hayır ben' diye kavga edecek, sebze meyve yemeyi çok seven çocuklarım olsun istiyorum.
Kullandığım görsel bunun  özeti.
Sebze meyve ne alaka derseniz, isteyince tam istemek lazım, çok zeki, okumayı çok seven çocuklar olur ama yemek seçer beni çileden çıkarırsa ne olacak?
Değil mi ama ;)

Ay teyzeleri evlatlarım çok tatlı, haksız mıyımmmm? :))

20 yorum :

 1. Çok hem de çok tatlılar maşallah.Ve inşlallah tüm kalbimle diliyorum gerçekleşir tüm hayallerin.Nasıl güzel bir görüntü o öyle.Hele alttaki etikete bayıldım,hayallerimi çalmışlar:) İştah olarak benim kuzu tamam,kitap ve okuma işi de benim elimde sürekli gördüğü için ve ben ona sürekli kitap aldığım ve her gece uyumadan - bazen çok sıkıcı olsa da:)- kitap okuduğum için güzel gidiyor.Alışkanlık değil sevgi aşılamak niyetim.Allah gönlümüze gör versin Seyhanım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. amin amin
   teşekkür ederim.
   biraz zor ama imkansız değil :D

   Sil
 2. Severim o evlatları, en tontiş sebze severler olurlar inşallah. Gerçek olsun tüm hayallerin sevgiler

  YanıtlaSil
 3. Hayallerimiz birbirine benziyor. Ben birde beni olduğum gibi sevecek ve seveceğim hesap yapmadan yanımda olacak birini isterdim. Hani çocukların babaları olacak olan ☺️☺️☺️

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sorma ona çok sinirliyim zaten.
   hani nerede kaldı?
   :)

   Sil
 4. Sen iste, abartmıyorsun.
  Hayal dediğin büyük olmalı zaten :)

  YanıtlaSil
 5. çatlaklığını tescilledin, öperim :P

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ayol o daha yeni mi tescillendi.
   gene iyi dayanmışım :P

   Sil
 6. Belki çok klişe olucak ama, hayaller gerçekleştirmek içindir ve sizinki de hiçte imkansız bir hayal değil.Bende sizin gibi öyle güzel bir kütüphane hayali içerisindeyim, Rabbim herkesin hayallerini gerçekleştirmeyi nasip etsin inşallah.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. amin aminn
   biz isteyelim de neden olmasın yani^^

   Sil
 7. Neden olmasınmışş, Seyhanımın tatlı yavrularıyla da pek ala dizi ve kitap muhabbeti yapabilirim ben :) ihihi ay hadi inşallah :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok akıllılar teyzesi
   hepsi anadili gibi türkçe konuşuyor canlarım benim,
   :)))

   Sil
 8. Öyle çocuklardan her eve lazım bence. :D

  YanıtlaSil
 9. Kütüphaneye bayıldım.Güzel düşünmüşsün hem meyve yiyen insanlar bana hep zeki gelmiştir :) Hakikaten de tatlılar :)))

  YanıtlaSil

söz sizin...