16 Eylül 2009 Çarşamba

Aliens In AmericaYeni sezondan ilk defa izlediğim bir diziyi tavsiye ederek CNBC-e ye ne kadar güvendiğimi düşünüyorum:)

Amerikalı bir ailenin yanına öğrenci değişimiyle gelen özgüveni yüksek bir Pakistanlı... Avrupalı bir öğrenci beklerken Pakistanlı öğrenciyle karşılaşan şaşkın Amerikalı aile...

Dünyanın ABD dışında kalan topraklarında yaşayan insanlara uzaylı muamelesi çeken tipik Amerikan zihniyetini eleştiren bir dizi olması nedeniyle izlenmeye değer!

Ve 8. sezonuyla ekrana gelen Scrubstan hemen sonra...

Resim için CNBC- e nin sitesine girmiştim ki...Bu duyuruya rastladım!! Ay çok sevindimmm!!!

8 yorum :

 1. Aliens in America , benim de hemen dikaktimi çekti ..Kaçıncı bölümünü izlediğimi bilmiyorum ama keyifli bi dizi gibi görünüyor ve konusu itibarıyle CNBC-e dizilerine pek benzemiyor..

  YanıtlaSil
 2. Aaa Jay Leno'ya ben de sevindim şimdi:)))

  YanıtlaSil
 3. Bu dizide pakistanlı rolünü oynayan çocuk daha önce Nip/tuck ta da oynamıştı. Çok komik bir tipi görünce gülüyorum zaten, dizi de eğlenceli ben beğendim :)

  YanıtlaSil
 4. Pakistanlı dizi ilginç gibi görünüyor canım izleyelim bari fırsat buldukça,sevgiler...

  YanıtlaSil
 5. Şebnemcim, ilk bölümüne rastlamışsındır.

  Ebvata,bende bende!!!

  Aicha, gecengün tekrarlarıydı sanırım denk geldim. aa o çocuk bu çocuk dedim:)

  Taze kahve, izleyelim izleyelim:)

  YanıtlaSil
 6. Seyhan bende sana bu diziden bahsedicektim. Senin gilmore girlsdeki adam oynuyor. Gilmore girlsü izlemediğim için gerçek adını bilmiyorum. Aliens in America'yı izlediğim zaman benimde çok hoşuma gitti. Özellikle müslümanlara karşı olan önyargı iyi işlenmiş. Hatta seni arayıp bu diziyi haber vermek istedim ama bir türlü fırsat bulamadım. Bloguna da pazartesiden beri giremiyordum. Biran kapattığını düşünmeye başlamıştım ki şimdi açıldı. Jay Leno'yu ise şimdi senden öğrendim. Tonight showdayken izliyordum bir ara ama Conan'a devretti yerini. Bu yeni programı mı?

  YanıtlaSil
 7. aaa!!! bunu izlemem lazim!!! gusel gibi cnbce dergisine bakayim hangi gunde weriyorlarmis!!!

  YanıtlaSil
 8. semra, bu yeni bölümleri yaa.. arada 24 saat geçmeden bizliyoruz bu bölümleri şahane!:))

  özde, çarşmaba scrubstan sonra. 20.30 ;)

  YanıtlaSil

söz sizin...