3 Eylül 2016 Cumartesi

Gökhan Tepe'nin Düğünü, Eşi ve Gelinliği

Ne bereketli yılmış ya hu!
Evlilik haberi veriyorum veriyorum bitmiyor.
Sen de iyi sardın bu yazılara demeyin, bak bi' yazmıyorum neden yazmadın diyorlar. İnsanlar benden düğün kritiği yapmamı istiyor yani, bunu ben keyfimden yapmıyorum (keyfinden yapıyor)

Yazmakta geciktiğim bir yazı oldu biliyorum, aslında düğünün ertesinde ben görsellerimi hazırlamıştım. Sonra gene ne olduysa yazamadım sonra da vakti geçti dedim üzerine düşmedim ama istek üzerine dedim ki yaw sizi mi kıracağım ^^

Gökhan Tepe, herhalde gerek şarkıları gerek beyefendiliğiyle herkesin sevdiği bir isimdir.
Peki kimle evlendi bizim beyefendi ve yakışıklı ve güzel sesli ve ... şarkıcımız?

Kesin cadı biriyle evlenmiştir :P

Gelin kızımız, ki onun bir adı var, Aylin Özer, Gökhan Tepe'nin iki yıldır birlikte olduğu vokalistiymiş. Cadı lafını hemen şu dakika geri alıyorum. Aman Allah'ım! Tam bir Cindirella hikayesi değil mi ama?
Filmlik, kitaplık bir şey bu. Hele şu poz ♥♥♥


Gelinliğin etekleri çok hoşuma gitti doğrusu ama straplez üst kısmı hakkında, sevmediğim için, yorum yapmak istemiyorum.

Çok yakışmışsınız ya hu! 
Allah mesud etsin ♥
Siz beğendiniz mi gelinimizi peki 😃

8 yorum :

 1. Gökhan Tepe sevdiğim bir şarkıcı ve evlendiği duyunca çok şaşırdım ne yalan :D Ama eşini ve birbirlerine yakıştıklarını gördükten sonra çok sevindim^^ Birde Vokalisti olması ayrı bir şahane ve güzel olduğundan Allah mesut etsin, Gökhan Tepe bu mutluluğu hak eden nadide sanatçılardan^^

  YanıtlaSil
 2. Not: Bu yıl evlenenlerin arasında en yakışan çiftte bu yani :D Bence öyle :D :D

  YanıtlaSil
 3. Bu yıl evlenmeyen ünlü kalmadı yahu :D gelinliğin arkadan duruşu hoşuma gitti.

  YanıtlaSil
 4. Cok yakismislar ama sacini cok ozensiz buldum :)

  YanıtlaSil
 5. Hayran olduğum sanatçıdır kendisi.Yani onun mutluluğu bizim mutluluğumuz demek. :) Eşi de bence çok şirin ve tatlı bir insan.Yakıştılar ;) En kısa zamanda bebiş istiyoruuuz :)))

  YanıtlaSil

söz sizin...