24 Ağustos 2009 Pazartesi

Ayakkabı...(bağçıklar farklı şekillerde bağlanmıştır)

Mangodan 14.90 a aldığım çook sevdiğim ayakkabılarım:)
Asıl fiyatı 129.90 muş ine ine 15 e gelmiş:) Ben onların yalancısıyım ama inanırım çok güzel duruyorlar çünkü!!İnci den de önce bu siyah rugan ayallabıları aldım ama sonra ayağımı acıttı diye bu ayakkabıyla değiştirdim;198.90 dan 69.90 a inmiş.
Şimdi bakıyorumda ruganda(39.90tl) güzelmiş ama dediğim gibi rahat değildi, hem en başından beri gözüm bunlardaydı, belki değişik renklerindeydi ama olsun:)

Duyduğum kadarıyla Charles&Keith de çok indirimdeymiş. İndirimin son demlerinden yararlanmak gerek zira mağazalar birer birer yeni sezonu açıyorlar.

Mesela bunda da gözümüz kaldı, ancak yeni sezon:)(debenhams - sanırım)

Birde Hangar Ayakkabı diye bir yer duydum, internetten baktım fiyatlar dedikleri gibi bedavadan biraz pahalı:) Aranızda hiç Hangar Ayakkabı kullanmış olan var mı?
hangar ayakkabı

Ayak modellerim Hilal ve Şebnem.
İnci ayakkabı fotoları için inci

8 yorum :

 1. incideki siyah babetlere daha ilk çıktıklarında çok içim gitmişti, yeşil lacivert kırmızı renkleri vardı, ama giyince çok açıldılar sağdan soldan, dedim ben bunları çoook daha açarım.bişieyi hiç güzel kullanmam:) kaldı..
  sana hayırlı olsun cnm..

  YanıtlaSil
 2. saol zeynepcim, rahatlıkları beni de şüpheye düşürmedi deil, sanırım ilerleyen dönemlerde ayağımdan çıkacak:)

  YanıtlaSil
 3. ayakkabılar süper özellikle ilkine ve fiyatına bayıldım :)) ben hangardan alışveriş yaptım canım hatta "hızlandırılmış yaz gezmeleri" başlıklı postumdaki terlikler oradan.gayet iyi çıktı 7 lira gibi bi fiyata almıştım geçen yıl. 2 yazdır giyiyorum sapasağlam duruyor.yengemde çok aldı oradan o da memnun..sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. çatı katı sen iki yazdır giyiyorsun ben daha yeni mi duyuyorum :))
  bilgilendirmen için saol;)

  YanıtlaSil
 5. Güle güle giy canım ekonomik olmuş sana

  YanıtlaSil
 6. Saol cnm, öyle gerçekten :)

  YanıtlaSil
 7. Güllü ayakkabılar debenhamsdan syhncım:) ayakkabılarıını da iyi günlerde kullan..

  YanıtlaSil

söz sizin...