30 Haziran 2017 Cuma

Fahriye Evcen'in Olay Gelinliği

Gelelim Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in düğününe.
Kına gecesinden bahsetmiştik. Bir önceki post. Dileyen bu yazıdan sonra bakabilir.

Düğün Sait Halim Paşa yalısında oldu.
En azından bu sefer mahallede prenses düğün salonunda falan yapmamışlar düğünü. 😏Burak ile Fahriye'nin fotoğrafını ilk gördüğümde ben de birçokları gibi Neslihan Atagül sandım. Cidden ya bu nasıl iş? Bu kadar insanın ilk saniye fark ettiği şeyi nasıl düşünmemiş de bu gelinliği tercih etmiş? Peki sen Raşit?! Hiç mi insafın yoktu? İnsan gerçekten hayret ediyor.

Su fotoğrafa bakıp yok hiç alakası yok diyen çıkar mı acaba?
Tek düşünebildiğim bu. Hiç içimden şöyle böyle demek gelmiyor. Sadece neden Neslihan'in gelinliği?
Bu fotoğrafı çok sevdim ama...
Çok güzel bir çift, çok yakışıyorlar. Allah mesut etsin ama neden bu gelinlikkkk??
Çıldırzaaamm 😡

Fahriye de düğünde ikinci bir gelinlik giydi. Neyse ki o Neslihan'in gecelikten bozma gelinliğinden çok farklı, sapsade, straplez, arkasında koca bir fiyonktan başka bir şeyi olmayan düz bir gelinlikti.
Yüreğime su serpti bu görüntüler. Beğendim. Teşekkür ederim.Bu arada Burak da ceketi değişmiş bir de, demiş, beyaz ceket giyeyim, iyi demis.
İlk dans;

Süper! Seviyorum ben sizi ayol! Vizyonsuzluğunuza kızıyorum sadece. Yıldım, yoruldum, yaşlandım bunları yazarken. Yılın düğünü diye bahsetmek isterdim sadece. Ama bahsedemiyorum işte.


En şahane, bakmalara doyulmayacak fotoğrafla kapanışı yapıyor, yorumu size bırakıyorum.

5 yorum :

 1. bence sevdigin icin insafli davranmissin. sac bas makyaj gelinlikler hic biri guzel degil.

  YanıtlaSil
 2. bu arada dugun prenses dugun salonunda oldu desen ona da inanirdim. 😂😂

  YanıtlaSil
 3. Fahriye ve Burak'ı Çalıkuşu'nda çoğu zaman yok yaa bu bakışlar rol olamaz diyerek izlemiştim; meğer rolün içinde gerçeklik varmış :)) evlenip mutlu olmalarına ( umarım daha da mutlu olurlar ^^) sevindim.
  Gelinlik yorumuna gelirsek evet ben de ilk bakışta aa ama bu Neslihan'ın gelinliği ''e hani Raşit özel tasarım yapıyordu ''dedim . bilir kişi olarak anneme gelinlik fotoğraflarını gösterdim ( annem gelinlik terzisi). Annem de '' gelinlik modelleri temel olarak birbirine benzer ama dikkatli bakarsan aynı olmadıklarını görebilirsin; bu modelde de göğüs kupları, askı biçimi etek ve kuyruk modelindeki farklılıkları görebilirsin dedi. ''

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tabii ki birebir aynısı değil ama ilk bakışta benzemesi bile çok üzücü. çünkü sadece annen gibi uzmanların farkları anlamasından fazlasına ihtiyaç var.
   ben çok üzüldüm böyle bir günde böyle bir konuyla anıldığı için. hele neslihanı hiç sevmezken ve bu konuşmalardan hoşnut olduğunu düşündükçe..

   Sil

söz sizin...