3 Kasım 2021 Çarşamba

Shiloh Pitt

 Uzun zaman yazmayınca insan nasıl başlayacağını da bilemiyor ama hadi ben gene uzatmadan direkt konuya dalayım.

Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin dünya güzel bir kızları vardı ama erkek gibi giyiniyordu saçları da kısacıktı. O haliyle acayip Brad Pitt’e benziyordu. Ancak benziyor demek haksızlık olur adeta bir üst modeliydi çok daha güzeldi. Neden çünkü kızdı!! 😃 

Şimdi ben bu kızı dün elbiseyle görünce instagram hesabımda paylaştım ama tartışmaların ardı arkası kesilmedi. Bu o kız değil ikizi. Diğer kızı erkek gibi giyiniyor falan. 

Hemen usta araştırmacı kimliğimi devreye soktum ve yoo bu kızmış işte erkek gibi giyinen ve şimdi gayet muhteşem bi kadına dönüşen. 

İşte yoğun araştırmalar sonucu (2.3sn ilk google search) ulaştığım bilgiler 😄İlk fotoğrafta sağ arka tarafta görmüş olduğunuz diş telli yakışıklı Shiloh, ikiz olanlar önde ve ikizlerden erkek olanı Shiloh’a çok benziyor. İkizlerden kız olan ise.. kız gibi işte 😄 bu arada ikizlerin de bir ismi var Vivienne ve Knox. 
Bu arada Shiloh nedir Ya?! Vivienne ne güzel isim, Angelina’nın annesinin ismiymiş. Bakın yukarıda gördüğünüz 3 kişi de aynı kişiler. Son fotoğrafta Brad Pitt karizmasıyla etrafa bakan bir önceki fotoğrafta Angelina gülümsemesiyle etrafa ışık saçıyor. 

Konu dışı ama diğer kız da evlatlığı Zahara. 
Hemen önce/sonra yapalım ❤️

Küçük bi itiraf, Pitt, Jennifer Aniston’dan ayrıldıktan sonra sanki beni terk etmiş gibi nefret etmiştim, hem Pitt’ten hem Jolie’den. Sonra bi fotoğraflarına kanım kaynamıştı. Şimdi anladım ki ben bu aileyi seviyormuşum. 


Çiftle alakalı başka yazılarım da olacaktı blogda, ama durum acil diye telefondan post hazırladım😄😄 link yok. Aramak istediğiniz her şeyi, mesela, ‘seyhandan angelina jolie’ şeklinde Google’dan aratarak ulaşabilirsiniz. 


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

söz sizin...