2 Haziran 2021 Çarşamba

Friends Reunion

 Ne düşünüyorum biliyor musunuz? 
Şimdi bu "Arkadaşlar" 17 yıl aradan sonra bir program için bir araya geldiler, eskileri yad ettiler. Ama birileri mesela dönemin gençleri bir yıl önce izlemeye başlamış mesela, sevmemiş bırakmış ya da sevmiş devam etmiş tüm bölümler bitmeden bir de bunlar reunion yapmış.
Hiç benim izlediğim zevki alabilir mi?

Ki ben de 17 yıl önce izlemiş bitirmiş değilim.
Ben hatırlıyorum bir ara (her popüler dizi gibi) Türk tvlerinde vardı birkaç bölüm izledik hatta bazı bölümleri döne döne izledik ama o kadar. Ben de birkaç yıl önce tüm bölümleri bitirdim. 
Yine de çok güzeldi bu bölümü izlemek.
Hele 17 yıl önce izlemiş bayılmış sonra aklına geldikçe sevdiği bölümleri izlemişler için daha güzeldir eminim. 

Bazı sahnelerde duygulandık, bazısında güldük, Matt LeBlanc'ın aldığı kilolara şaşırdık, aralarının iyi olmasına sevindik..
Böyle güzel bir işti.

Sanatçılar için de güzel bir duygudur, yaptığınız bir işten 17 yıl sonra bile övgü görmek mesela..

Neyse bakın şuraya bir link bırakayım. Daha önce Friends dizisine konuk o
lan ünlülerden bahsetmişim. Keşke devam etseymişim, çünkü bu kadar değildi konuklar tabii, yorulup bırakmışım. E takdir görmeyince böyle, yılıyorsun. Ama kendim için devam etseymişim iyi olurmuş.
Yazı güzel yazımı okuyun: Friends'e konuk olan friendler

2 yorum :

 1. 3 kez en baştan izledim sanırım tüm bölümleri, hala da ara sıra izleyecek bir şey bulamazsam bakarım :)
  Yıllarca hep belki devamı çekilir hadi olmadı özel bölüm yapılır diye yıllarca bekledik ve ben o beklemeyi çok sevdim sanırım. Şimdi bunu izlersem bitecek her şey diye izlemeyi erteliyorum hep :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. böyle diziler geri dönmesin ama özel bölümler olsun ya, unuttuğun birçok şeyi hatırlatıyor ilk izlediğin zamanki keyfi hatırlatıyor. bence çok seversin. arayı açma daha fazla kavuşun artık..

   Sil

söz sizin...